Atkakliose rungtynėse nusileista „Vyčiui“ - Jonava Basketball Club
Atkakliose rungtynėse nusileista „Vyčiui“
2021 Vas 18
Pirmą vietą reguliariajame Nacionalinės krepšinio lygos („Vikinglotto-NKL“) sezone užsitikrinusi Jonavos „CBet“ (23-3) išvykoje 70:86 (15:23, 28:14, 14:21, 13:28) nusileido Šakių „Vyčio“ (21-6) ekipai.

„CBet“ kiek geriau pradėjo rungtynes (8:2), bet po minutės pertraukėlės „Vytis“ išlygino rezultatą (10:10).

Kahlilas Thomas startavo rezultatyviai, Laimonas Kisielius dvi atakas apžaidė varžovus vienas prieš vieną. Tačiau savo žodį turėjo ir Darjušas Lavrinovičius.

Du jo tritaškiai ir „CBet“ ėmė atsilikinėti 12:18. „Vytis“ laimėjo atkarpą 16:4. Kėlinį užbaigė dar vienas D. Lavrinovičiaus tritaškis, o „CBet“ deficitas išaugo iki 8 taškų (15:23).

Darjušas per pirmąjį kėlinį surinko net 14 taškų (4/5 tritaškiai).

Igno Labučio ir Aurimo Urbono tolimi metimai leido priartėti vos prasidėjus antrajam kėliniui (22:25). L. Kisielius toliau rinko taškus, o į kontraataką pabėgęs A. Urbonas sugrąžino „CBet“ persvarą (32:30).

Puikiai dalindamiesi kamuoliu jonaviečiai išvedė Darių Tarvydą po krepšiu – du taškai su Aurelijaus Pukelio pražanga (40:34). Kėlinį uždarė Liamo O‘Reilly tritaškis ir įpusėjus mačui „CBet“ pirmavo 43:37.

Trys „sausos“ minutės ir virtinė pramestų metimų iš patogių situacijų – taip svečiams prasidėjo trečiasis ketvirtis. „Vytis“ spurtavo vėl atsidūrė priekyje (43:48).

L. O‘Reilly ėmėsi lyderio vaidmens. Edvinas Šeškus pataikė iš tolimo krašto ir išlygino rezultatą (54:54), o I. Labutis greitoje atakoje jį persvėrė (56:54).

Tiesa, po trijų kėlinių „Vytis“ turėjo vieno taško pranašumą (57:58).

Jį padidino ketvirto kėlinio pradžioje, pelnydami penkis taškus be atsako (57:63). E. Šeškus netrukus užsidirbo nesportinę pražangą, o Virginijus Šeškus – techninę (59:66).

D. Tarvydas pelnė keturis iš eilės taškus (63:66), bet „Vytis“ atsakė dviem tritaškiais (63:72).

Šakių krepšininkai sėkmingai saugojo įgytą persvarą ir nukeliavo iki pergalės, nutraukdami devynių „CBet“ pergalių seriją. Galutinis rezultatas – 70:86.

K. Thomas surinko 14, L. Kisielius ir D. Tarvydas Jonavos komandai pelnė po 13 taškų. „Vyčio“ gretose išsiskyrė 24 taškus surinkęs D. Lavrinovičius.