Aštuntfinalio seriją Trakų klubui pralaimėję JSK-2 baigė pasirodymą RKL sezone - Jonavos sporto klubas
Aštuntfinalio seriją Trakų klubui pralaimėję JSK-2 baigė pasirodymą RKL sezone
2017 Kov 18
Jonavos sporto klubo antroji ekipa (JSK-2) užbaigė pasirodymą 2016-2017 m. Regionų krepšinio lygos čempionato „B“ divizione. Antrose aštuntfinalio serijos rungtynėse jonaviečiai namuose 66:96 (20:27, 9:28, 25:14, 12:24) pralaimėjo Trakų „TonyResort“ ekipai ir seriją iki dviejų pergalių pralaimėjo 0:2.

Po apylygio pirmojo rungtynių ketvirčio Trakų klubas šovė į priekį antrojo kėlinio metu, kurį laimėjo solidžia 19 taškų persvara. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 29:55. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai nukirto beveik pusę varžovų persvaros 54:69, tačiau Trakų krepšininkai lemiamo kėlinio metu įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo rungtynes triuškinančiu skirtumu.

JSK-2: Laurynas Ribakas 21 taškas, Mantas Lauraitis 17, Justas Stakėnas 13, Matas Zvicevičius 8, Benas Vaškevičius 4, Rokas Grabliauskas 3, Andrius Nykonovas, Lukas Armonas ir Darius Jonuška taškų nepelnė.

Trakų „TonyResort“: Arthur Sutton 29 taškai, Edgaras Pundzius 19, Ignas Lukošius 16.