„Jonavos“ krepšininkės po pergalės namuose tapo D grupės lyderėmis - Jonavos sporto klubas
„Jonavos“ krepšininkės po pergalės namuose tapo D grupės lyderėmis
2017 Kov 18
Svarbią pergalę „Akvilės“ moterų krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo „Jonavos“ (9-3) ekipa D grupės turnyro rungtynėse namuose 61:53 (21:14, 16:11, 16:11, 17:8) įveikusi Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (8-3) krepšininkes.

D grupės turnyre „Jonavos“ ekipa pakilo į pirmąją vietą. Į lygos atkrintamąsias iš šios grupės pateks dvi geriausios komandos.

Jonavietės puikiai tvarkėsi su sostinės žaidėjomis jau nuo pirmojo kėlinio, kuriame susikrovė septynių taškų persvarą. Po pirmosios dvikovos dalies šeimininkių pranašumas siekį dviženklę ribą – 37:25.

Antroje susitikimo dalyje „Jonavos“ klubas leido sau atsipalaiduoti ketvirtojo kėlinio metu, kuriame „Kibirkšties“ ekipa sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą.

„Jonava“: Aurimė Rinkevičiūtė 15 taškų (10 rez. perd.), Judita Girdauskaitė 14, Brigita Turskytė 12, Loreta Sulimaitė 8, Donata Petrėnaitė 6, Gabrielė Putriūtė ir Eglė Šlėderytė po 3, Kamilė Turskytė 0.

„Kibirkštis-VKM“: Gitana Paulauskaitė 14 taškų, Eglė Zabotkaitė 13.