Iki pabaigos kovoję JSK krepšininkai turėjo pripažinti „Žalgirio-2“ pranašumą - Jonava Basketball Club
Iki pabaigos kovoję JSK krepšininkai turėjo pripažinti „Žalgirio-2“ pranašumą
2017 Vas 17
Jonavos sporto klubas (JSK) patyrė dar vieną nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai (8-26) po atkaklios kovos 67:77 (15:18, 14:21, 13:18, 25:20) nusileido Kauno „Žalgirio“ (19-15) dubleriams.

Jonaviečiai pirmieji išsiveržė į priekį rungtynėse ir kurį laiką turėjo pranašumą savo rankose (8:4). Svečiai netrukus surengė savo puolimo atkarpą ir išsiveržė į priekį (10:12). JSK ekipa neleido toliau nutolti varžovams, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo (15:18).

Abi komandos įsivėlė į kietą krepšinį antrojo ketvirčio pradžioje. Tik sužaidus keturias minutes pirmieji taškus pelnė šeimininkai (17:18). Netrukus JSK jau pirmavo (21:20, 15 min). Kurį laiką komandos keitėsi metimais, bet apsukas padidinę žalgiriečiai spurtavo 9:0 ir po dviejų kėlinių jau turėjo dviženklį pranašumą (29:39).

Karolio Šaruko ir Mykolo Dieninio vedamas JSK priartėjo prie varžovų po didžiosios pertraukos (35:41). Jonaviečiams priartėjus, kauniečiai vėl pabėgo į priekį (35:49). Nors Nerijaus Zabarausko auklėtiniai bandė mažinti deficitą, oponentai išlaikė juos per saugų atstumą (42:57).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Mintauto Bulanovo baudų metimai sumažino JSK atsilikimą iki vienženklio (51:59). Didžiąją kėlinio dalį komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau šeimininkų deficitas nemažėjo (59:70). Tiesa, JSK ginklų nesudėjo ir Luko Grabausko pastangomis puolime šeimininkai priartėjo (67:70). Nors laiko iki rungtynių pabaigos buvo likusios dvi minutės, netaiklūs JSK metimai ir kitoje aikštės pusėje baudų metimus realizavę svečiai neleido iškovoti pergalės JSK.

JSK: Karolis Šarukas 17 taškų, Mintautas Bulanovas 15, Lukas Grabauskas 13, Mykolas Dieninis 10, Raimundas Žuklevičius 7, Ričardas Verbickas ir Vytautas Pikalavičius po 2, Tomas Milinskas 1.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 26 taškai, Gytis Masiulis 18, Kristupas Žemaitis 15.