JSK krepšininkams Kaune nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos - Jonavos sporto klubas
JSK krepšininkams Kaune nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos
2017 Vas 11
Jonavos sporto klubo (JSK) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Jonaviečiai (8-25) išvykoje 62:70 (18:17, 15:15, 11:15, 18:23) turėjo pripažinti Kauno KTU (13-21) klubo pranašumą.

Po šios nesėkmę JSK ekipa lieka paskutinėje NKL turnyro lentelės vietoje. Artimiausi turnyro lentelės kaimynai – Molėtų „Ežerūnas“ jonaviečius jau lenkia dvejomis pergalėmis.

JSK puikiai pradėjo rungtynes ir po dviejų minučių jau pirmavo 8:0. Iki kėlinio vidurio šeimininkai ne tik spėjo atsigauti, bet ir išlyginti rezultatą 10:10. Mykolo Dieninio vedami svečiai vėl nutolo 18:12, bet KTU neleido šeimininkauti jonaviečiams 18:17.

Sužaidus pusė antrojo ketvirčio aikštėje išliko lygybė – 28:28. JSK ir KTU keitėsi taškais, o pranašumą prieš didžiąją pertrauką svečiams sukrovė Mintauto Bulanovo baudų metimai 33:32.

Po didžiosios pertraukos KTU spurtavo rezultatu 10:0 ir grėsmingai nutolo 33:42 (23 min). Raimundas Žuklevičius ir Karolis Šarukas budino jonaviečius 38:42, o neilgai trukus M.Dieninio baudos metimas šeimininkams paliko tik minimalų pranašumą 44:45. Tiesa, Kauno klubas iki kėlinio pabaigos persvarą išlaikė 44:47.

Lemiamo kėlinio metu KTU vėl atsiplėšė 50:59. M.Bulanovo ir M.Dieninio vedami JSK krepšininkai mažino atsilikimą 59:63 (35 min), tačiau šeimininkai surengė puolimo atkarpą 6:0 ir, galų gale, įtvirtino savo pergalę.

JSK: Mykolas Dieninis 15 taškų, Lukas Grabauskas 13, Raimundas Žuklevičius 12, Mintautas Bulanovas 11, Karolis Šarukas 8, Tomas Milinskas 3, Vytautas Pikalavičius taškų nepelnė.

KTU: Deividas Pogužinskas 20 taškų, Airidas Giedraitis 17.