Joniškio ekipos spurtas trečiajame ketvirtyje palaužė JSK - Jonava Basketball Club
Joniškio ekipos spurtas trečiajame ketvirtyje palaužė JSK
2017 Vas 11
Jonavos sporto klubo (JSK) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse Jonavoje patyrė nesėkmę. JSK (8-26) nusileido Joniškio „Delikatesui“ (14-20) – 65:81 (16:11, 17:19, 9:26, 23:25). Rytoj JSK Kaune susitiks su vietos KTU ekipa.

Šeimininkams rungtynių pirmoji dalis nieko blogo nežadėjo. Susitikimo pradžioje JSK pirmavo 12:5, o po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų persvarą 16:11.

Antrajame ketvirtyje jonaviečiai kurį laiką išlaikė saugesnį pranašumą ir turėjo 7 taškų persvarą 33:26. Tiesa, svečiai iki didžiosios pertraukos sugebėjo priartėti 33:30.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo šeimininkai 39:32, tačiau „Delikatesas“ greitai išlygino rezultatą (42:42), o kėlinį užbaigė spurtu 14:0 bei pirmavo 42:56.

Lemiame kėlinyje jonaviečiams buvo pavykę priartėti 55:61 (33 min), bet varžovai surengė dar vieną spurtą (55:69) ir nutolę sugebėjo įtvirtinti savo pergalę.

JSK: Karolis Šarukas 21 taškas, Lukas Grabauskas 19, Mykolas Dieninis 12, Vytautas Pikalavičius 5, Raimundas Žuklevičius ir Mintautas Bulanovas po 3, Tomas Milinskas 2, Ričardas Verbickas taškų nepelnė.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 19 taškų, Tadas Pažėra 18.