Pratęsimo pareikalusioje dvikovoje Jonavoje - JSK pralaimėjimas - Jonava Basketball Club
Pratęsimo pareikalusioje dvikovoje Jonavoje - JSK pralaimėjimas
2017 Vas 04
Pralaimėjimą po itin atkaklios kovos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos sporto klubo (JSK) krepšininkai namuose 81:89 (21:14, 21:21, 16:23, 18:18, 5:13) po pratęsimo turėję pripažinti „Palangos“ pranašumą.

Permainingoje susiklosčiusiose rungtynėse Jonavoje šeimininkai trečiojo ketvirčio metu buvo susikrovę rekordinį pranašumą 47:38 (21 min). Tiesa, Antano Bertašiaus vedami palangiškiai dar iki kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą savo naudai 49:50 (27 min).

Išsilyginus rezultatai, atkakli kova tęsėsi iki lemiamo kėlinio pabaigos. Esant rezultatui 74:74, komandos sustojo ir vieną minutę negalėjo pelnyti taškų. Tylą nutraukė „Palangos“ komanda išsiveržusi į priekį 74:76. Jonaviečiams rezultatą, likus žaisti 18 sekundžių, išlygino Tomas Milinskas. Per likusį laiką abi komandos prametė po tritaškį ir iškeliavo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu „Palanga“ pirmoji išsiveržė į priekį ir įpusėjus laikui pirmavo 79:82. Netrukus svečiai dar labiau padidino persvarą (79:86), kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos.

JSK: Lukas Grabauskas 18 taškų, Tomas Milinskas 15, Mintautas Bulanovas ir Raimundas Žuklevičius po 10, Vytautas Pikalavičius ir Mykolas Dieninis po 8, Karolis Šarukas 7, Ričardas Verbickas 5.

„Palanga“: Antanas Bertašius 30 taškų, Aurimas Urbonas 23.