Šeštadienis, 02 kovo 2013 02:48

Draugiškose rungtynėse „Triobet“ suklupo prieš „Zanavyką“

Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Krepšinio rungtynės trunka keturis kėlinius. Šią banalią ir nuvalkiotą tiesą penktadienį Jonavos „Triobet“ krepšininkai greičiausiai buvo užmiršę. Puikiai žaidę tris kėlinius, ketvirtąjį jie tiesiog padovanojo varžovams ir pralaimėjo mačą Šakių „Zanavykui“ rezultatu 84:85 (22:13, 24:18, 20:23, 18:31).

Po pirmųjų dviejų kėlinių situacija atrodė pavasariška – „Triobet“ turėjo penkiolikos taškų persvarą. Trečiajame ketvirtyje dar taip pat viskas buvo jonaviečių rankose.

Ketvirtajame kėlinyje įvyko kažkas keisto. Iki tol visas žaidimo vadžias savo rankose laikę Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai atidavė iniciatyvą svečiams, o šie po truputį mažino atsilikimą.

Likus devynioms sekundėms iki mačo pabaigos Edgaras Stanionis dviem baudų metimais išlygino rezultatą. Rytis Juknevičius atsakė tuo pačiu ir „Triobet“ įgijo trapią dviejų taškų persvarą. Tačiau paskutinę rungtynių sekundę Vytautas Vaikšnis įsmeigė tritaškį ir išplėšė savo komandai pergalę.

Priminsime, jog šeštadienį 12:00 „Triobet“ išbandys jėgas su LKL besivaržančiais Kauno „LSU-Baltais“.

„Triobet“: Ignas Daukšys 23, Tomas Milinskas 22, Rytis Juknevičius 12.

„Zanavykas“: Vilius Šumskis 20 (8 atk.k., 7 klaidos), Edgaras Stanionis (7 atk.k.) ir Vytautas Vaikšnis po 15.

Skaityta kartų: 467 Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 11:16